KONST / Litografier / Färglitografi 14156082
nr 1415 6082
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 170/300. Färglitografi, bildmått: 28x38cm, yttermått inklusive ram: 48x57cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:38:55
30/8 16:38:45
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer